Polskie portale internetowe

Witam! Wkurwia mnie ogromnie potop negatywnych informacji na polskich portalach informacyjnych. Onet, interia, wp… ja pierdole. Pech, podwyżki, masakra, skandal, bogaci się bogacą , biedni głodują, afery, wały, „2013 będzie jeszcze gorszy”. Czy nie można od czasu do czasu napisać o czymś pozytywnym? Do chuja czy nasza polska natura musi zawsze prowadzić do malkontenctwa? Odnoszę wrażenie z wszystko co jest nam serwowane do poczytania to informacje negatywne mające na celu wytworzyć atmosferę stęchłego gówna jakim jest życie Polaka. Chcesz, Polaku, zobaczyć „prawdziwy, lepszy świat” – czytaj plotki o „celebrytach” pozujących na „ściankach” nosz kurwa ja pierdole… jak to widzę, to część mnie krzyczy z rozpaczy a druga wstydzi, że żyjemy w czasach kiedy gówno pokazane w TV staje się sławne. Kurwa mać! Kiedy my, jako naród, się otrząśniemy i przestaniemy kupować CHŁAM, wierzyć debilom i pasjonować się bzdurami?! Zacznijmy żyć własnym życiem a nie pasjonować się serialami czy stylem bycia innych, nie wartych splunięcia w twarz. Nie dajcie się wyprać ludzie, żyjcie i bądźcie szczęśliwi!!! Żal mi jedynie młodych, których rodzice nie chcą bądź nie mają czasu wpoić prawdziwych wartości takich jak miłość, przyjaźń, zaufanie czy dobroć. O ileż łatwiej byłoby im żyć wiedząc, że prawdziwy sens dialogu jest w słowach niewypowiedzianych…

93
77

Komentarze do "Polskie portale internetowe"

 1. chujowiczu! zarabiaj z kluu.pl, bez działalności gospodarczej, konto automatycznie weryfikowane
 2. Wyjąłeś mi to z ust. Oto prawdziwa chujnia bo to chujnia narodowa!

  0

  0
  Odpowiedz
 3. Tak obserwuje i nie ogarniam. Była ptasia grypa, świńska i wszystko nagle ucichło. Ludzie dalej nie zrozumieli, że tragedia i afery sprzedają się najbardziej. Gazety typu „F*KT” nadają się tylko na rozpałkę. Myślałem, że ludzie się obudzą jak przeżyją kolejny koniec świata i ogarną się z tego marazmu. Przestaną wierzyć w te pierdoły z TV i gazet. Ale widzę, że dalej jest tak samo..

  0

  0
  Odpowiedz
 4. „Do chuja czy nasza polska natura musi zawsze prowadzić do malkontenctwa?”

  A ja sobie tu zadałem pytanie rozpoczynające się tak samo – do chuja, na jakie Ty strony wchodzisz? o.O Czego się spodziewasz po tym gównie w styl onetu? Olej to i znajdź inne ciekawe strony, jak chcesz przeczytać coś ciekawego – takie istnieją, nie martw się, tylko musisz szukać.

  0

  0
  Odpowiedz
 5. No i te portale mają racje,życie w tym kraju to syf.Jak najbardziej zgadzam się,że na te pedalskie gwiazdeczki to należy mieć wyjebane,ale reszta negatywnych informacji jest prawdziwa.I nie da się zająć własnym życiem,jak przejechać się nigdzie nie mogę bo znów podrożały wszelkiej maści bilety,znów podrożała jebana karta miejska o kurwa 50zł(przez tę jebaną bufetową żydówę).Tylko się upić pozostaje.I zaręczam ci,że Polacy potrafią cieszyć się swoimi sukcesami,tylko przez te kurwy na górze tych sukcesów coraz mniej…

  0

  1
  Odpowiedz
 6. Ano, genetycznie zjebany naród…

  0

  0
  Odpowiedz
 7. Przeczytałem kiedyś w necie bardzo ciekawy artukuł o manipulacji, niestety nie pamiętam za bardzo gdzie, więc źródła nie podam, ale tam było to wszystko wyjaśnione. Media pokazują tylko złe rzeczy żebyśmy zyli w ciągłym strachu i niepewności i nawet nie próbowali niczego zmieniać bo będzie jeszcze gorzej, to tak w skrócie na tym to polega.

  0

  1
  Odpowiedz
 8. No i koniecznie Smoleńsk!! Dzień bez Smoleńska, to dzień stracony.

  1

  0
  Odpowiedz
 9. Pierdu, pierdu. Przecież ta strona też jest „pesymistyczna”, a jednak ją odwiedzacie!

  1

  0
  Odpowiedz