Taki ze mnie nocny marek

No. Zasnąć nie mogę. Próbuję ale jest za gorąco. Laptop włączony już trzecią godzinę, Internet cały przeorany, tylko chujnia.pl nieprzeczytana. Tak więc siedzę i czytam. Mnie też swędzi od komara. Noga. Na stopie. Ale taka cwana, że swędzi tylko wtedy gdy nic nie robię. Nienawidzę tych małych kurewstw latających do światła laptopa. Ekran cały ujebany szczątkami rozmiażdżonych chujowstw. Muszę to wyczyścić. Czuję się jak w stajni. To znaczy jebie. Potem. Bo naprawdę jest w chuj gorąco. Wszędzie latają skurwiele gotowe żeby mnie ujebać. Poruszam mięśniami jak koń, żeby się odjebały ode mnie. No ale to nic nie daje, bo przylatują z powrotem. Właśnie patrzę przez okno. Jest już jasno. Cała noc nieprzespana… A jednak nie, dopiero 4. Może jeszcze zasnę.

33
60

Komentarze do "Taki ze mnie nocny marek"

 1. chujowiczu! zarabiaj z kluu.pl, bez działalności gospodarczej, konto automatycznie weryfikowane
 2. To otwórz okno, wyłącz laptopa, powieś firanki a liczba skurwieli zmniejszy się o 90%. Albo sobie kup takie gówno co się wiesz przy oknie i przez to nie przelatują. Albo sobie kurwa kup raida czy inny syf.

  1

  0
  Odpowiedz
 3. hehe skąd ja to znam,też nie mogę spać w te upały,całą noc na necie siedzę.Okno musi być otwarte bo duszno,to wlatują komary i inne chuje

  0

  0
  Odpowiedz
 4. Mam tak samo…ale jakoś specjalnie mi to nie przeszkadza bo bezrobotny jestem więc się mogę jebnąć o 4 w nocy i spać do 12tej:)

  0

  0
  Odpowiedz
 5. Dobranoc… 🙂

  0

  0
  Odpowiedz