Kurwa… Życie…

Wszystko zaczęło się dwa weekendy temu… Studniówka, alkohol, alkohol, studniówka, wyobraźcie sobie, że ktoś dzień po karze mi jechać na 3 godziny Fizyki Stosowanej na Politechnice… ni chuja, przeżyję pomyślałem i w sumie nie było źle, choć nie polecam tego nikomu. We wtorek w związku z chorobą, na którą zachorowałem na studniówce straciłem słuch w lewym uchu… w dodatku słyszę w nim jakieś szumy, szmery i chujów sto mnie strzela, bo od tygodnia próbuję znaleźć termin u Laryngologa… a Tu mi jakiś cieć malinowy chce przebadać ucho w marcu.. Ja się pytam po chuj?! Mam głuchy podejść do egzaminu na Prawo Jazdy… zajebiście. NFZ pojebało… w dodatku trafiłem z chorobą w najlepszy możliwy termin w szkole… ‚tydzień popraw’, i o ile przez cały semestr skrupulatnie odkładałem sobie sprawdziany zawalając jeden po drugim (a bo mogę poprawić zawsze) to teraz Mam KURWA do napisania jednego dnia 3 prace pisemne z Polskiego, Aldehydy, Ketony i chuj wie co jeszcze z chemii i pińcet innych z religii, Wosu i Chujozy…
W dodatku śnieg znowu zaskoczył maszynistów i w godzinę przebyłem całe 12 km podróżując SZYBKĄ KOLEJĄ MIEJSKĄ…!!! KURWA GDZIE JEST SPRAWIEDLIWOŚĆ, PYTAM?!

Pozdrawiam chujowiczów…

34
59

Wyniki

Jestem studentem UE na jednym z poważniejszych kierunków, i poza tym kierunkiem nic więcej poważnego tam nie ma, jak mnie to wkurwia że pisząc kolokwia, wykładowcy każą nam wpisywać grupy ćwiczeniowe bo to przyśpieszy wysłanie wyników, i jak mnie nie przenikniona chujnia ogarnia gdy mija tydzień, a wyników nawet sam penis na lewo jądro nie widział. Znając życie jutro prześlą nam wyniki, a następnego dnia będzie poprawka, a kiedy się do chuja wacława mam na nią przygotować. Hello, czy oni się chujami na łby pozamieniali czy może własna matka do odry w koszu z wikliny ich wrzuciła, a wychowała ich jakaś śląska Ołma. A poza tym to generalnie dzień wieśniaka w pracy zresztą jak co niedziele. Aż w chuju strzyka.

pozdrawiam chujowiczów

17
48

sąsiad co kury choduje

Czwarte piętro i sąsiad co beret zryty ma! Kury sobie chuj hoduje. Jebie na kltce schodowej jak sam skurwysyn. I żyć tu z takim pod jednym dachem. A poza tym jego stara ma wąsa!!

22
54
Pokaż komentarze (1)

Komentarze do "sąsiad co kury choduje"

  1. Twoim celem powinno byc zapelnienie tej mapy:
  2. A wyprowadza te swoje kurki na podwórko,by mogły kamyczek dziobnąć,robaczka skonsumować? Jeśli nie,to zgłoś ,że złe traktuje ptactwo odpowiedniej instytucji.

    0

    0
    Odpowiedz

Dup pod lód

Wyjście na pole z kumplami, no zajebiście myślę… Będąc na zamarzniętym jeziorku, jarając sobie spokojnie blete, a tu jakiś niedorozwinięty kuzyn kumpla ni z chuja ni z dupy spuszcza kulę śniegu co to z 200 kilo waży. Jak ciulło w ten lud tak ja dup pod lód…!!!
Telefon w piździec zalany, kto wie czy będzie działał, dziś grypa jak jasny chuj i poryte ferie czekają na mnie… Gorzej być nie może!

25
58

Chujowi klienci

Pracuje w markecie jako doradca i wszystko byłoby spox gdyby nie pewna grupa (zazwyczaj weekendowa), która nie dość, że napierdala do ciebie po śląsko-wiejsku to jeszcze sapie bez powodu i ma pretensje za wszystko. Wali od nich potem, kiełbasą i fajkami, a o chujowych ciuchach już nie wspomnę. Jebane kultywatory dostają kasę unijną za sprzedaż gnoju, świń i innych wiejskich dziwactw i myślą, że im wszystko można i wszystko się należy. Chujnia straszna z tymi bazylami.

27
41

Śląskie radio

Niestety na jednym z opolskich stacji radiowych puszczane są audycje po śląsku. Te tępe chuje tak kłapią tymi jadaczkami, że się rzygać chce, a potem inni polewają z opolskiego że tak wszyscy mówią i mamy słowniki polsko-wiejskie. Chujnia straszna, a na dodatek już nie mamy dzień babci i dziadka tylko dzień ołmy i opy. To łono do tego łonego. chujnia

20
50

Dodatek do chujowego pieca III

No i lodówka chujowa non stop się otwiera jakby była pełna, a ja zazwyczaj tylko jajka tam mam, dwa jogurty i parówki bo na więcej mnie nie stać. Lodówka tak mrozi, że nawet żółtka z jajek są zamarznięte. Pozdro dla czytelników.

26
50

Dodatek do chujowego pieca

Pisałem wcześniej o piecu ale zapomniałem o chujowej łazience wspomnieć. Jest obleśna i też jest zimno. Wyjdziesz z wanny to można się zkasztanić z zimna. Junkers jest tak chujowy, że jak się gaz włącza to można sobie oprócz włosów na głowie i jaja usmażyć – tak bucha płomień. Niestety muszę tu mieszkać bo w Opolu jest chujnia z chatami.

19
45

Chujowy piec

Wynajmuję mieszkanie, a właściwie to pokój w mieszkaniu. Stare budownictwo ale mieszkanie wygląda standardowo jak chaty w blokach. Nie mam centralnego i palę w piecu i tu zaczynają się cyrki. Jak napalę w piecu to w całym pokoju napierdala spalenizną. Kominiarze mówili, że to normalka, ale to jest małe miki w porównaniu do ciepła jakie daje piec: obojętnie ile bym węgla nie wjebał do niego to nad ranem tak piździ, że gluty w nochalu zamarzają. XXI wiek, a ja mieszkam jak jaskiniowiec chujnia przez duże CH.

27
45

Spierdolona sytuacja

Mam obecnie najbardziej spierdoloną sytuacje jaka mi się przytrafiła w życiu. laska, która mnie kocha musi się pozbyć innego kolesia, który się do niej zaleca. jak? zacząć z nim się spotykać…. nosz kurwa. nie ma innego sposobu?! chce mu w ten sposób na jego skórze udowodnić, że do siebie nie pasują, a potem już być tylko ze mną. czy ja jestem pojebany? przecież to się może skończyć na tyle różnych sposobów, że nawet chujnia mała… chyba jednak jestem chujową istotą. niniejszym pragnę więc z tego miejsca pozdrowić wszystkich braci i siostry zjednoczonych w jednej, wszechwładnej, przepotężnej, niezniszczalnej, nierozerwalnej, nieprzeniknionej i absolutnej chujni. znanej również pod nazwą „życie”.

20
45