Chujnia w święto Trzech Króli

Moja chujnia- dzisiejsze święto- wstaję rano, okazuje się, że nie mam papierosów. Sklepy pozamykane, co robić? Zapierdalam do jednego otwartego. Przy kasie dziewczyna po 20, wyraz twarzy ‚jestem ostoją sprawiedliwości, reguły obowiązują wszystkich bez wyjątku’ + głupi milusiński usmiech. Proszę o papierosy. Jako, że dowód noszę razem z kartą i innymi dokumentami oddzielnie, a wzięłam tylko gotówkę, nie miałam go przy sobie. Dodam, iż nie wyglądam raczej na słodką dziewiczą osiemnastkę, więc kompletnie nie spodziewałam się takiego obrotu sprawy. ‚11,90 i dowodzik poproszę’. japierdolę. W połączeniu z okresowym spadkiem hormonów i jej wyrazem twarzy zagotowało się we mnie, dosłownie. Ale spokojnie tłumaczę. I CHUJ. Musiałam się wracać po ‚dowodzik’. Co za suka! To jest moja chujnia.

49
79

Komentarze do "Chujnia w święto Trzech Króli"

 1. chujowiczu! zarabiaj z kluu.pl, bez działalności gospodarczej, konto automatycznie weryfikowane
 2. i dobrze zrobiła! a ty lepiej rzuć to gòwno, bo od palącej dziewczyny gorsza jest tylko ta, która się nie myje!!

  0

  0
  Odpowiedz
 3. nie pal fajek głupia cipo

  0

  0
  Odpowiedz
 4. Heh w święta miałem tak samo 22 rok mi na kark wchodzi a wyglądam na góra 17 18.Zachciało mi się piwa i fajki się skończyły 50 m od bloku mam sklep znają mnie tam kasjerki , ale tego dnia była inna i też standardowo ‚dowodzik poproszę’ tłumaczenia na nic się nie zdały musiałem zapierdalać raz jeszcze.

  0

  0
  Odpowiedz
 5. Niby ich prawo…ale to jest kolejny symbol jebanego totalitarnego kraju.Kurwa,piję,palę i ćpam co chcę i chuj komu do tego.

  0

  0
  Odpowiedz
 6. rzuć palenie.

  0

  0
  Odpowiedz
 7. Dziwisz się?? bez dowodu łazisz , wyglądasz na smarka … omg tępa dzida

  0

  0
  Odpowiedz
 8. Sama jesteś sobie winna. Na chuj palisz? Tylko śmierdzisz i odstraszasz i niszczysz swoje i nie tylko swoje zdrowie. Rzuć palenie i zainwestuj zaoszczędzone pieniądze w książki. Przyda ci się coś, co wypełni twój pusty łeb.

  0

  0
  Odpowiedz
 9. Jesteście niedojebani co widać po waszych komentarzach.Ja nie pale, ale nie mam nic do tych co palą. Święci się kurwa znaleźli.

  0

  0
  Odpowiedz