Posiadanie broni

Wkurwia mnie w chuj, że sporo ludzi, przede wszystkim lewaków, zrzuca winę na broń palną przy każdym rodzaju strzelaniny. Kurwa, przecież broń nigdy nie strzela sama, ktoś pociąga za spust. Jakim trzeba być popierdolonym, żeby uważać że to wina pistoletu czy innej broni palnej. Ja pierdole, przecież jakby jej nie mieli, to biegali by z maczetami i nożami jak u nas. Pamiętam taką sytuację, że jak kiedyś była ‚moda’ na napierdalanie się bejzbolami to jakiś kurwa geniusz, nie pamiętam w jakim mieście, zabronił chodzenia z kijem bejsbolowym:D Może kurwa jeszcze zabronić chodzenia z kijem golfowym i kawałkiem patyka bo komuś można wydłubać oko. No ja pierdole, niektórzy naprawdę zasługują na dostaniem śrutem w łeb za swoją głupotę!

51
57

Komentarze do "Posiadanie broni"

 1. chujowiczu! zarabiaj z kluu.pl, bez działalności gospodarczej, konto automatycznie weryfikowane
 2. Ostatnio Max Kolonko o tym mówił. W Stanach jest mało przestępstw z bronią w ręku bo taki bandyta wie, że obywatel może mieć broń. Zastanawia się dwa razy, zanim kogoś napadnie i jest spokój. Zdarzają się wypadki, trochę samobójstw i tyle.
  Największy odsetek przestępstw z bronią w ręku ma miejsce w krajach, gdzie LEGALNY dostęp do broni jest mocno ograniczony.

  0

  1
  Odpowiedz
 3. Oj, żebyś nie wykrakał o tym kiju golfowym, bo to rzekomo teraz (legalny) zamiennik ‚bejzbola’. 🙂

  0

  1
  Odpowiedz
 4. Zgadzam się z tobą.Nasze debilne prawo rozbraja nas,uczciwych obywateli,bo bandzior to sobie zawsze poradzi i zawsze tę broń zdobędzie.A boi się nas rząd,bo byśmy szybko go obalili z bronią w ręku.Ze swojej strony polecam czarnoprochowca-pozwolenia mieć nie musisz,zabija tak samo skutecznie.

  0

  0
  Odpowiedz
 5. Jak się Władza boi Narodu, to nigdy w życiu nie pozwoli na swobodne posiadanie broni. O czymś to świadczy , prawda ? Za Komuny wiadomo, bali się, bo byli w przytłaczającej mniejszości. NO ALE ZA DEMOKRACJI ??? (((-:

  0

  0
  Odpowiedz