pozer

ehheeheehhe… to ja powiem o pewniej maniurze która mnie kurwa na każdym kroku kseruuje, na co by nie popatrzec, to nie jest to jej pomysł. chujowo tylko, że jest taka sytuacja iż nie mogę jej powiedzieć co myślę… jest dla mnie dziewczyna dnem. wszystko kesruje, kurwiozy dostaję, ale CO PORADZE! heeeeeeeelp :/

33
78

Karny w 93 min!!!

Kurwa, rozjebię tego sędziego!!!
Howard Webb powinien zostać postawiony przed powieszony. Kara śmierci dla przekupionych sędziów!!!
Jakby go dorwał w swoje ręce, to udławiłby się własnymi jądrami!
Karny w 92 min !!! Hańba!
Powinien dostać zakaż wykonywania zawodu!!! I karę wydania w ręce kibiców!!! Będzie potrzebował ochrony lepszej niż prezydent, żeby obroniła go przed kibicami za to co zrobił!
Powinni go na pal nabić!

46
83
Pokaż komentarze (1)

Komentarze do "Karny w 93 min!!!"

  1. przeciez karny byl a Polacy strzelili ze spalonego:P

    0

    0
    Odpowiedz

sedzia

alez mi cisnienie podniosla ta jebana lysa pala jak polacy grali z austria ten skurwiel ewidentnie dostal lapowe!!!! w ostatniej minuccie podyktowal sobie rzut karny za byle gowno zeby posrani gospodarze mogli sobie zremisowac szkoda ze to wszystko widzialem przez TV bo bym wbiegl na murawe zeby mu zajebac!!!!!!

42
83

Śmietana

Żreć mi się chce jak chuj, a w lodówce tylko śmietana i szyczpior!

39
81

grr

a mnie wkurwia ze osoba pisząca post pt Grrr… o wibroflotacji zaliczyła ten jebany test!!! a tak pierdolił że mu nie poszło i tu wpis pozytywny:] i gdzie tu sprawiedliwość??

27
66

pudełko z delicjami

Dlaczego jak otwieram to pudełko z delicjami (albo innymi chujowymi podrobami) To jak wyciągam to plastikowe pudełko z nimi to zawsze musi mi pęknąć na przodzie tak że chujowo sie je wyciąga! co oni produkują !

38
65

Decyzje strategiczne

Chuj mnie strzela jak mam pierdolić z jakimś partaczem czy warto inwestować w reklamę czy nie. Co można zrobić za tysiączka?
Sraczka emocjonalna…

28
70

dobre w chuj

też coś skrobnę co mi tam i tak ani mi ulży ani nic bo pracuję w chujowej firmie Jedno Wielkie Demo, paranoja parachujnie wypiździajewo jedno Wielkie, pozdrawiam (ulżyło mi)

33
70

Rychu Peja

Co was boli? Czy aż tak was to boli? Że Rychu Peja ma dziś szanse uczciwie zarobić?

27
59

Grrrrr…

A mnie wkurwia wibroflotacja i elektrokatafloreza. Czemu ja, do k*rwy w d*pę nędzy zwieracza werbalnej pięści, muszę się tego szajsu uczyć…? Jeszcze to gnojowi na kolokwium piszę i się okazuje, że nie o to mu chodzi. Żryj szyszkę!

40
79