Śląskie radio

Niestety na jednym z opolskich stacji radiowych puszczane są audycje po śląsku. Te tępe chuje tak kłapią tymi jadaczkami, że się rzygać chce, a potem inni polewają z opolskiego że tak wszyscy mówią i mamy słowniki polsko-wiejskie. Chujnia straszna, a na dodatek już nie mamy dzień babci i dziadka tylko dzień ołmy i opy. To łono do tego łonego. chujnia

20
50

Dodatek do chujowego pieca III

No i lodówka chujowa non stop się otwiera jakby była pełna, a ja zazwyczaj tylko jajka tam mam, dwa jogurty i parówki bo na więcej mnie nie stać. Lodówka tak mrozi, że nawet żółtka z jajek są zamarznięte. Pozdro dla czytelników.

26
50

Dodatek do chujowego pieca

Pisałem wcześniej o piecu ale zapomniałem o chujowej łazience wspomnieć. Jest obleśna i też jest zimno. Wyjdziesz z wanny to można się zkasztanić z zimna. Junkers jest tak chujowy, że jak się gaz włącza to można sobie oprócz włosów na głowie i jaja usmażyć – tak bucha płomień. Niestety muszę tu mieszkać bo w Opolu jest chujnia z chatami.

19
45

Chujowy piec

Wynajmuję mieszkanie, a właściwie to pokój w mieszkaniu. Stare budownictwo ale mieszkanie wygląda standardowo jak chaty w blokach. Nie mam centralnego i palę w piecu i tu zaczynają się cyrki. Jak napalę w piecu to w całym pokoju napierdala spalenizną. Kominiarze mówili, że to normalka, ale to jest małe miki w porównaniu do ciepła jakie daje piec: obojętnie ile bym węgla nie wjebał do niego to nad ranem tak piździ, że gluty w nochalu zamarzają. XXI wiek, a ja mieszkam jak jaskiniowiec chujnia przez duże CH.

27
45

Spierdolona sytuacja

Mam obecnie najbardziej spierdoloną sytuacje jaka mi się przytrafiła w życiu. laska, która mnie kocha musi się pozbyć innego kolesia, który się do niej zaleca. jak? zacząć z nim się spotykać…. nosz kurwa. nie ma innego sposobu?! chce mu w ten sposób na jego skórze udowodnić, że do siebie nie pasują, a potem już być tylko ze mną. czy ja jestem pojebany? przecież to się może skończyć na tyle różnych sposobów, że nawet chujnia mała… chyba jednak jestem chujową istotą. niniejszym pragnę więc z tego miejsca pozdrowić wszystkich braci i siostry zjednoczonych w jednej, wszechwładnej, przepotężnej, niezniszczalnej, nierozerwalnej, nieprzeniknionej i absolutnej chujni. znanej również pod nazwą „życie”.

20
45

Ciekawostki nt. Freddy’ego Kruegera

No i chuj! Parę dni temu na polskiej stronie o Freddym Kruegerze natknęłam się na dział „Ciekawostki” i tam pisało, że można dodać swoją. No to żem napisała, że większość koszmarów, które on robi, jest stylizowana na kotłownię, w której on zginął. No i kurwa patrzę dzisiaj, a tej ciekawostki napisanej przeze mnie nie ma! No co za chujnia!

23
46

PoYebana szkoła…..

Dziś na lekcji Wyposażenia Technicznego Zakładów Gastronomicznych chciałem pożyczyć książkę koledze co siedział na końcu klasy… więc mu rzuciłem… ale poleciało troszkę w złą stronę i o mało co koleżanka w łeb nie dostała…. i nauczyciel za karę kazał mi posprzątać przystanki koło szkoły z petów i pustych paczek po papierosach…..;/ ale się wtedy wkurwiłem…

13
38

Przegrana aukcja na allegro

znalazłem zajebisty sprzęt po okazyjnej cenie na allegro, a że w ciemno nie kupuję to poprosiłem o lepsze zdjęcia i ogólnie pogadałem o stanie przedmiotu. Już chcę jebnąć „kup teraz” a tu jakaś kurwa mnie uprzedziła. Jasny chuj!

23
37

Re: Ja natomiast nie chcę…

Co to ma wspólnego z chujnią.pl? Dopiero jak banda gówniarzy będzie legalnie ćpała to dodaj tutaj posta 😀 PS rozróżniajmy narkotyki od dobrodziejstw matki natury. Peace!

19
41