Niemiecki mnie dobija

Niemiecki mnie dobija. I właśnie nadszedł ten moment, gdy trzeba odrobić niemca. Fajnie . Przetłumacz tekst o walentynkach w Walii. No ja pierdolę. Nie dość, że muszę czytać o ultra komercyjnie chujowym „święcie”, to jeszcze do tego po niemiecku. Rozumiem, że język może być skomplikowany i trudny w wymowie, ale na wszechmocnego chuja Pana, czemu każde słowo w tym języku brzmi jak „zamorduj mnie łopatą i zakop pod płotem” ?!

23
65

Zdjęli Gwiezdne Wojny z ramówki

Nie no normalnie dziś nie daję rady. Wracam zrąbany do chaty po całym tygodniu roboty za najniższą krajową, a tu zonk! Popierniczona TVP2 zdjęła Gwiezdne Wojny z ramówki! No i nie obejrzę 5 epizodu… Co za chujnia!

26
75

chujnia trwa i niepodzielnie panuje:(

o japierdole! dlaczego otaczająca mnie rzeczywistość, mówiąc potocznie, „chujem trąca”? dlaczego w naszym kraju widmo chujni zasłania mi jakiekolwiek możliwości sensownego rozwoju? i wreszcie, dlaczego większość ludzi, nieświadoma pojęcia chujni i jej na ich życie wpływu, pozostaje biernymi narzędziami w rękach tej jakże potężnej i niezwyciężonej siły (chujni – przyp.aut.)? o do kurwy nędzy! wkurwia mnie to lecz z racji ciążącej na mnie chujni nie jestem w stanie zrobić nic, poza potocznie zwanym „pierdolnięciem”, a, jako że zdarza mi się ono coraz częściej, stan mojej świadomości można określić jako pierdolnięty i takie też mniemanie o mnie można posiąść po krótkim okresie wspólnego pożycia. O chujnio! zwracam się bezpośrednio, acz z należytymi honorami i dystynkcją do ciebie, wszechpotężna w swojej mocy i niokiełznana w swoich mrocznych knowaniach! daj mi choć raz w życiu osiągnąć pełną satysfakcję wynikającą ze świadomości, że chujnia została zniwelowana do zera! choć wiem, że to niemożliwe, umysł mój krzepi się myślą, że w końcu brzemię chujni zostanie z niego nawet na nikły ułamek nanosekundy usunięte. na tym kończę moją niepełną, w ogólnym zarysie naszkicowaną opowieść o panowaniu wszechwładnej chujni. kurwa.

26
54

O kurde!

Nie lubię szkoły, bo jest głupia i do tego mamy pojebaną babę od plastyki, a od polskiego zachowuje się jak UFO z kosmosu. Za to nasza wychowawczyni jest zajebista i jedziemy do Bochni na wycieczkę na 2 dni. Będziemy mogli siedzieć na polu do 3 w nocy, a potem przez całą noc grać w butelkę na całowane.

32
56

Praca z Polskiego

Otóż, kurwa, nakazano mi sporządzić wypracowanie na temat kłótni w domu Boryny (Boryna to facet, no, rly). Nie wiem co napisać, gdyż temat jest arcynudny, a jeśli coś jest nieinteresujące to automatycznie nie potrafię z tym pracować. Żegnam. Reymont dostał za Chłopów Nobla. Opisał tam jak koleś ucina sobie nogę i jak wsioki depczą kapustę tudzież biorą ślub. Nie widzę niczego co tak durna książka mogłaby wnieść do życia młodego człowieka. Po prostu, kurwa, cudnie. Nie jest mi to potrzebne do niczego innego jak tylko do matury. Jeśli państwo chce abym znał lekturę niech mi zapłaci za przeczytanie np 100 zł. O wiele łatwiej się czyta ten chłam z taką motywacją jaką jest łatwa i spora (jak dla mnie) kasa. No i ten, to tyle, niech chujnia was omija.

35
50

ja pierdole!

o kurwa mać! właśnie przeżywam potężną chujnię gdyż z powodu przeciążonego serwera nie mogę zapisać się na zajęcia wf na uczelni:( pewnie gdy ruch na sieci nieco spadnie wszystkie dobre kierunki będą już zarezerwowane i do chuja pana zostanie mi jakieś jebane szydełkowanie na lodzie:/ po chuj wymyślają jakieś zapisy przez neta skoro do chuja pana stefana mają serwery sprzed 10 lat:/ chujnia jak stąd do wodzisławia:(

20
63

równia pochyła

niech to chuj upali wszystko!
siedzę w jebanym MONie, został jeszcze miesiąc. Muszę zadawać się z arcypopierdolonymi kolesiami. OMG! dopiero tamta instytucja uświadomiła mi ilu zjebów genetycznych chodzi po tym kraju!

16
44

ślepe zapatrzenie

Nie mam zamiaru przeklinać bo wiem, że to nic dobrego i i tak nic mi nie da. Ch*jnia dlatego, że po raz kolejny moje oczy powiodły mnie złą drogą… Chłopak, któremu na mnie zależało ma dziewczynę, a to tylko dlatego, że ja wolałam być z jego jakże przystojnym kumplem, który okazał się wielkim, próżnym cwaniakiem… Jedyne co mi pozostało to uderzyć się mocno w głowę… Jak to się mówi „mądry Polak po szkodzie” …

27
50

wreszcie normalna strona w tych czasach

wreszcie normalna strona w tych czasach. Rzygac sie chce, ze tu nie mozesz zabluznic, tam sie zesrac i.t.d. po jaki chuj ta cenzura? swiat i tak zmierza ku upadkowi, nie ma juz milosci (takiej jak w latach 60-tych), policja jezdzi po pijanemu, jak dasz pizzy-dostawie do domu wiecej niz 50 pln to sie kurwa pierdoleni dostawcy dziwia bo maja za malo wydac… to kurwa baranie nie wiesz, ze najwiekszy banknot (knot!!!) w Polsce to 200 pln? wiec badz zawsze przygotowany na to marudo jebana. Klient nasz pan? czy dupozawracacz?

20
66