XXI wiek

XXI wiek internet wszechobecny i szybki ale nie dla mnie. Jak ja się chujowo wrąbałem w mobilny internet, żeby ściągnąć np. zdjęcie jakiekolwiek to czekam ok 30 minut bo szybkość mam na poziomie 2-3 kb/s. Chuj mnie strzela jak inni opowiadają, że mają łącze o prędkości 5mb/s. Podejrzewam, że peruwiańskie dziady siedzący w w swoich jaskiniach mają szybsze łącze niż ja. a w ogóle to mam nieodparte wrażenie, że każdego dnia wzrasta liczba tych, którzy mogą pocałować mnie w dupę.

32
47

Wale(ntynki)

Niesamowita chujnia mnie trafia jak pomyślę sobie o zbliżających się walentynkach! nie poprawia mi nawet humoru to, iż jest to dzień wolny od pracy, gdzie mogę spędzić go z chłopakiem na solidnym pieprzeniu się! o chujnia niesamowita…=/

18
56

Wiecznie trwające promocje

wkurwiają mnie przeceny. Jak je widzę przypomina mi się Orwell – trzeba włączyć „dwójmyślenie” i zapomnieć np. o wcześniejszej cenie.
Ostatnio wchodzę sobie na mój ulubiony sklep internetowy i szukam cyfrówki która w końcu planowałem kupić.
999 zł – przez dwa miesiące odkładałem, żeby osiągnąć tą magiczną kwotę. Wchodzę na mój produkt a tu co?
1299zł – to jest chujnia, jednak jej epicentrum ma miejsce gdzie indziej – patrzę w dół a tam : „Okazja!” 1399zł [skreślone] i obecna cena 1299zł.
Ogromną chujnią jest fakt gdy cena idzie w górę, ale szczyt wszystkiego następuje w momencie kiedy to sprzedawca chce Tobie wcisnąć kit, że to i tak kosztowało niedawno więcej.
Jako bonus dorzucę, że pewna laska ma mnie w dupie pomimo moich starań już od paru ładnych miesięcy.. a chujnia..

22
49

Karta bankomatowa

przedwczoraj posiałem kartę, było na niej kilkaset złotych ale dopiero wczoraj się połapałem, że jej nie mam. W porę zablokowałem ją ale przy okazji dowiedziałem się, że jakiś pener próbował trzykrotnie pobrać gotówę. Chuj mnie strzela jak pomyślę, że ćwok jakiś znalazł tą kartę i popędził do pierwszego lepszego bankomatu i próbował kasę wyjebać. Miał debil 9999 możliwości. Ja w swoim życiu znalazłem dwa razy portfel z kartami i pinami i chuj – uczciwość mnie przerosła i oddawałem portfele, a tu jakiś cwel znalazł i myślał, że akurat trafi z pinem i wypłaci 100 000 zł. Niech mu smród nogi w rogaliki powykręca, i tak powiem bo jestem wylewny bo mnie boli. I dodam jeszcze, że też mam deprechę i chuj.

22
47

Chujnia i smutek

Od pewnego czasu towarzyszy mi uporczywie uczucie chujni i przygnębienia. Straciłem motywację do pracy głównie z powodu chujowej pensji i chujowej niechęci do mnie odczuwanej od szefostwa. A do tego dochodzi chujowa sytuacja na świecie, przez którą zmiana pracy jest bardziej niemożliwa niż pokonanie chucka norrisa gołymi rękami.
Dodam jeszcze, że nie mam dziewczyny co stawia mnie w jeszcze bardziej chujowym świetle.

26
54

Wszechobecna pustka

Wszechobecna pustka ogarnia całą rzeczywistość otaczającą moją skromną osobę. Tak, tak drodzy chujowicze, brak jakiegokolwiek sensu i perspektyw na zmianę zaistniałej sytuacji sprawia, iż tracę ochotę do czegokolwiek. Wszystko przemija jak z chuja strzelił, odchodzą przyjaciele, rodzina, nie mówię już o kobietach bo na stałe nie byłem z żadną od roku, a seks bez zobowiązań przestał sprawiać mi przyjemność. W dodatku ciągły brak funduszy na wszystko i tak się to kręci w kółko już od dawien dawna, istna „pusta pustka”…
Jedyna rzecz która nie opuszcza mnie nigdy to samotność…

27
58

Bez sexu jest CHUJOWO! ;/

Minęły trzy miesiące od kiedy rozstałam się z chłopakiem (niesamowitym chujem tak na marginesie). Jakże ja bardzo tęsknie za… SEXEM. Mijają dni niekrzesanej chcicy, a tu nawet nie zanosi się na jakąkolwiek sensowną znajomość. Ile tak można? Cóż to za popęd sprawia, iż chuj strzela mnie gdy tylko pomyśle o solidnym pieprzeniu? o_O Chujnia.

24
53
Pokaż komentarze (2)

Komentarze do "Bez sexu jest CHUJOWO! ;/"

 1. chujowiczu! zarabiaj z kluu.pl, bez działalności gospodarczej, konto automatycznie weryfikowane
 2. Podaj adres, ja cie wydupcze

  0

  0
  Odpowiedz

Wszystko mnie boli!!

Studniówka się zbliża. Myślę sobie: „a co! opale się, raz na rok można” I co? I gówno! Tak zgadza się – jedno wielkie gówno. A raczej ogniste gówno! Wyglądam jak czereśnia po wydrylowaniu! Wszystko mnie piecze, szczypie, nie mogę się niczego dotknąć. Nienawidzę solarium! Już nigdy więcej na nie nie pójdę!!! Tak to jest jak ktoś nieogarnięty pójdzie raz na rok do solarium! Umieram! Ratujcie narody!

27
57

chujowość człowieczego bytu oraz rozliczne rozmyślania

o jajebie! jakże wielka chujnia toczy od dni kilku moją osobę! a jej powody są tak rozliczne i złożone, że mnie samemu trudno jest pojąć ich ogrom. Chyba jednym z nich jest niezaliczenie jednego z egzaminów podczas sesji, oczywiście całkowicie niezwiązane z moją niewiedzą, lecz z kurewskim charakterem pierdolonego wykładowcy, który jest pierdolonym pantoflem starającym się poprzez swoje głupie teksty przerzucić choć część swojej chujowości na studentów. I owszem, udaje mu się to zajebiście, gdyż oblewając 85% grupy sprawił wszystkim wiele mentalnych cierpień. Niech chujnia zawiśnie nad nim po wieki! Kolejnym powodem opłakanego stanu mojego ducha jest chujowa atmosfera panująca w moim studenckim mieszkaniu. Związana jest ona głównie z całkowitym brakiem zajęć, wysokim czynszem, pantoflowatym usposobieniem kilku moich towarzyszy oraz beznadziejnie pierdolonym wystrojem pokoju, który idealnie odwzorowuje atmosferę polskich lat 70. Od jakiegoś czasu mam również problemu z internetem związane ze zwiększonym użyciem łącza na ściąganie amatorskiej niemieckiej pornografii przez jednego ze współlokatorów. Wkurwia mnie to niesamowicie! Zapewne ostatnim kręgiem dantejskiego piekła jest mieszkanie w jednym lokalu z dwudziestokilkuletnim onanistą. Przy okazji chciałbym złożyć wyrazy współczucia szanownemu autorowi postu pt. Niemoc jak chuj. Niech chujnia opuści go jak najszybciej. Składam również podziękowania autorom tego pięknego internetowego konfesjonału jakim jest portal chujnia.pl

śrut

29
60

znani aktorzy i reklamy banków

Chuj mnie strzela kiedy włączam tv i zalewa mnie fala reklam.
Pomińmy fakt, że jedne są bardziej pierdolnięte, drugie mniej, co nie zmienia jednak faktu, że wszystkie są jednakowo wkurwiające.
Jednak największą chujnią reklamową – są reklamy z aktorami na czele.
Ja się pytam do chuja wafla, czy oni nie mają gdzie grać i zarabiać na życie tylko w jebanych reklamach??
I na koniec nawiązując do tematu:

TRZY NAJWIĘKSZE CHUJNIE REKLAMOWE:

3. miejsce: EUROBANK – Janusz Gajos, Krystyna Janda, Katarzyna Figura i mniej znana reszta namawiają ludzi, żeby wziąć jakiś zajebany kredyt. WTF? Jedni z (naj)lepszych, a widzę ich na ekranie w takim ścierwie jakim jest zwykła, pierdolona reklama.

2. miejsce: Piotr Fronczewski jego pies i reklama jebniętej lokaty. Kurwa ludzie biegają za nim i mało go nie zerżną z wdzięczności.
Piotruś.. wróć już lepiej do seriali, mniej tam zapłacą, ale godność zachowasz..

I najbardziej wkurwiająca reklama pod słońcem:

1. miejsce: GetInBank – Marek Konrad
szczególnie ostatnia produkcja.
Kurwa na wzór jakieś partii politycznej, stoi jak chuj na weselu i pierdoli kocopoły.
Takiej chujni już dawno w telewizji nie widziałem. Do tego jeszcze fajny aktor i ta pseudopartyjna dziecinada. Idzie się pociąć.

ps. nie uwzględniłem tutaj reszty idiotów (bo tylko tak można nazwać ludzi show biznesu sprzedających się w reklamach) typu: (proszę o oziębłe brawa):
Feel i bank Millennium
Tamara Arciuch i PKO SA
John Cleese i BZ WBK
pewnie i więcej, ale na obecną chwilę nic mi do głowy nie przychodzi.
Tak, więc podsumowując chujnia niepodzielnie panuje w spotach reklamowych, a kryzys na tyle dotknął banki, że już zatrudniają profesjonalne aktorstwo, żeby wciskało jeszcze lepiej ludziom kit.

quanticox.

47
67
Pokaż komentarze (2)

Komentarze do "znani aktorzy i reklamy banków"

 1. chujowiczu! zarabiaj z kluu.pl, bez działalności gospodarczej, konto automatycznie weryfikowane
 2. Każdy może wyrażać swe opinie, ale KULTURA wymaga, używać cenzuralnych słów. Jesteś pan marnym prostaczkiem, który swą marność nadrabia bluzgami. Ch*j z tobą.
  Ela.

  0

  0
  Odpowiedz
 3. Nawet nie wiesz o czym piszesz. Marek Kondrat gra w reklamach ING a nie Getin.
  A tak na marginesie, to niezła tu chujnia.

  0

  0
  Odpowiedz