Głupi Damian

Nie wiem jak można oskarżać kogoś o przecięcie wężyka od chłodnicy skoro tej osoby tego dnia nie było. i jeszcze żeby straszyć to trzeba być tępakiem…

47
73

Chujnia na p2p

Kurwa, chciałem sobie obejrzeć jakiś ambitniejszy film. Wrzucam do mula „Dekalog”, czekam niecierpliwie 3 dni, a tu chujnia. Czołowka, tandetna muzyczka jak z gry na C64, na ekranie biszkopty polewane bita smietaną. Przewijam dalej – jakiś pan posuwa panią w odbyt. No żeby jeszcze jakaś fabuła była, oryginalne pozycje, ładni aktorzy. Totalne dno, chujnia. Wrzuciłem do mula coś z innej beczki – „Saw” – to samo, „Papilon”, „Alien”. Noż kurwa!!! O co tu chodzi? Za „Lejdis” – a bardzo chciałem obejrzeć po „Testosteronie” – nawet sie nie zabieram…

31
65

Waszka G jako świadomy reprezentant pokolenia JP, niekoniecznie II

Uważam, iż niesprawiedliwym jest ocenianie artysty hiphopowego, czyli tak zwanego „murzyna” o pseudonimie artystycznym Waszka G jako rapera, kolokwialnie mówiąc, „chujowego”. Jego głebokie i przesycone hedonistyczno – altruistyczna ideologią bytu są niedoścignionym wzorcem dla wszelkich artystów młodego pokolenia.
Nie przyjmuję do wiadomości, jakoby teledysk nakręcony do singlowego kawałka artysty był „chujowy”. Świadome wykorzystanie stylistyki kiczu oraz umiejętne manipulowanie technikami obróbki wideo dają złudzenie iście amatorskiego podejścia twórców do kinematografii. Nie dajmy się jednak zwieść pozorom! Ten teledysk, gdyby był przedsięwzieciem większego formatu, niechybnie otrzymałby nagrodę Akademii Filmowej lub ekwiwalentną.
Pozdrawiam artystę o pseudonimie Waszka G i życzę mu największej chujni w tak zwanym murzyńskim szołbiznesie. Wielkie hiszpańskie „OLE!”.

34
63

Trójkąty

Na pewnej imprezie trochę wypiłem i zacząłem kręcić z laską mego kolegi. Impreza skończyła się w łóżku, a teraz ona nie chce z nim zerwać i mimo to dalej się ze mną spotyka. Ja pierdole ale chujnia..

26
55

Czwartek – początek piątku

Ale chujnia na całego… Czwartki są chyba najgorsze. Niby już koniec tygodnia, ale świadomość, że rano trzeba wstać, zwlec się, obmyć gębę i dupę… Ech, co to był za dzień… Goście od domofonu spóźnili się, perdoleni, jedynie godzinę – stałem jak głupi ćwok i świeciłem gębą. Oszukali mnie w McDonaldsie – zamiast dwóch McRoyali, głupek dał mi jednego ćwierćfunciaka i wyrzyganego Big Tasty, co to go nawet pies sąsiadów nie chciał zeżreć. Cola była bez lodu – co to kurwa za zwyczaje, żeby w knajpach tego typu dawać napoje bez lodu? Pierdolę Maca na dobre, choć daleko mam do Burger Kinga to jednak nadłożę drogi i jak mi się zachce psiego żarcia to podjadę na Triple Whoopera.
Aha, pod osłoną nocy zapierdolili mi dziś wycieraczkę tylną z Corolli. Jebani odkręcili całą, z ramieniem. Na chuj komuś wycieraczka, powiedzcie?
Na szczęście jutro piątek, zabawy początek. Bedzie się działooooooooo…

23
91

Wy tu piszecie o chujowych sprawach

Wy tu piszecie o chujowych sprawach. Ja wam powiem co to znaczy mieć zasrane życie. Tak, zasrane, prawie jak Dworzec Centralny w Wa-wie. No to tyle powiem, że mnie chłopak zdradzał w trakcie chodzenia ze mną, ale chuj z nim. Jak już się pożegnałam z samcem to jeszcze wyszło, że ja jestem kosmitką. Ale w sumie jest tu trochę prawdy. No to tyle na dziś bo się rozpisałam straszliwie. A w ogóle to mam w dupie to czy ktoś to przeczyta i czy się tym przejmie, bo to nie program „Urzekła mnie twoja historia” czy „Rozmowy w szoku”!

15
63
Pokaż komentarze (1)

Komentarze do "Wy tu piszecie o chujowych sprawach"

  1. chujowiczu! zarabiaj z kluu.pl, bez działalności gospodarczej, konto automatycznie weryfikowane
  2. Qrwa,całe życie szukam kosmitki.I znowu chujnia

    0

    0
    Odpowiedz

jest chujowo:(

ja, jako drugi ojciec chujowej teorii życia w pełni zgadzam się z moim przedmówcą i również wyrażam głęboką nadzieję zakosztowania pięknego, aczkolwiek nieuchwytnego i jakże lekkiego w swej istocie smaku antychujni. codziennie rano jako jeden z czołowych chujowiczów stwierdzam z ubolewaniem, że kolejny dzień będzie conajmniej tak samo chujowy jak poprzedni. jak tu żyć, gdy chujnia nas otacza, tłamsi i doszczętnie przesiąką istotę naszych myśli? nigdy o nigdy chujnia nie wzniosła się na takie wyżyny jak w ostatnich czasach:( tak jest bracia i siostry, mówiąc prostymi, lecz jakże pełnymi wyrazu słowami: polska rzeczywistośc ssie pałke. dziękuję, kurwa.

35
88

chujnia nie odpuszcza:(

Na wstępie pragnę wyrazić moje jakże wielkie ubolewanie z racji zbyt małej potęgi mojego umysłu oraz wiadomych ludzkich ograniczeń, które za nic nie pozwalają mi osiągnąć stanu świadomości do tej sytuacji odpowiedniego. otóż cały problem tkwi w tym, że chujnia jako byt abstrakcyjny lecz jednocześnie jakże realny w swej istocie i będący nierozłącznym elementem każdego człowieka nie jest skłonna do uchylenia większego rąbka tajemnicy swego enigmatycznego istnienia. mimo, że jestem jednym z ojców „chujowej teorii życia” i jako jeden z niewielu posiadłem choć po części moc oraz potęgę władania chujnią to jednak zawsze ona występuje w swym naturalnym ludzkim wymiarze czyli w postaci chujni dodatniej, zwanej przez niektórych pechem lub po prostu złym stanem ducha. wyrażam powyższym głębokie ubolewanie z racji niemożności wykonania jakiegokolwiek działania, którego podstawą byłby choć pierwiastek chujni ujemnej zwanej dalej antychujnią. dałby on mi nadzieje na lepszy.. mało tego, na idealny świat bez chujni, która zostałaby zniwelowana antychujnią. zwracam się niniejszym tą oto apostrofą do antychujni jako bytu astralnego o zesłanie choć promyka jej antychujowego działania oraz udzielenie choć jednej małej wskazówki pozwalającej mi zacząć rozwijać sztukę władania nie tylko chujnią ale również antychujnią. wtedy nirwana, neutralność i bezstronność w radości i smutku na świecie zapanuje. idealna harmonia świata chujnią uprzednio skażonego a antychujnią docelowo wybawionego. o jajebie!

22
62

analiza matematyczna również ssie pałke

wszem i wobec oświadczam, iż przedmiot chlubnie i niesłusznie nazywany analizą matematyczną jest przeokrutnie chujowy i bezsensowny, a ja muszę to wkuwać i wkurwia mnie to zajebiście. dobrze, że jest chujnia.pl
pozdro chujowicze

25
65